نسخه گیاهی برای اعصاب و روان
اعصاب و روان

بیماریهای مرتبط با اعصاب و روان همیشه یکی از دغدغه های پیش روی بشر بوده خصوصا از زمانیکه زندگی روزمره دارای پیچیدگیها و شرایط سختی شده است استرس و درگیریهای ذهنی جزوی از زندگی ما گردیده است.

بیماریهای مرتبط با اعصاب و روان معمولا (در حالت معمولی)شامل موارد زیر میباشد:

  • استرس
  • بیخوابی
  • عدم تمرکز
  • افسردگی
  • بد خوابی
  • بیش فعالی
  • مشکلات حافظه
  • عصبانیت بی مورد

بیماریهای گفته شده در دوران زندگی برای تمام افراد اتفاق می افتد و ما به نوعی به آن دچار میشویم این در حالی است که انواع دیگری از این بیماریها وجود دارد که با توجه به پیچیدگیهای آن و کم بودن افراد درگیر با آن در این مبحث به آن نمی پردازیم.

عموما بیماریهای اعصاب و روان نقش مستقیم و زیادی در درگیر کردن سایر اندامهای بدن الخصوص سیستم گوارش دارند و با بهم زدن تعادل در سیستم گوارش باعث ایجاد دردهای مختلفی از جمله رفلاکس و افزایش اسید معده میشوند و شخص با افزایش مشکلات روحی و روانی خود تاثیر مستقیم را در گوارش خود حس میکند.

همیشه به یاد داشته باشیم که بهترین درمان برای مشکلات روحی و روانی کنترل انسان بر روی خودش میباشد و هر چقدر بتوانیم این کنترل را افزایش دهیم از نظر روحی و روانی به یک آرامش پایدار میرسیم.

نسخه گیاهی برای اعصاب و روان

نسخه اول اعصاب و روان

سنبل الطیب 30گرم 

گل گاوزبان ۲۰ گرم 

گل ارغوان ۲۰ گرم 

مرزنجوش یزدی ۱۵ گرم

همه را با هم نیمکوب کنید ۳ قاشق غذاخوری از دارو را با سه لیوان آب ۲ دقیقه بجوشانید و ۲۰ دقیقه دم بکشد صبح ، ظهر و شب یک تا دو استکان ۲۰ دقیقه قبل از غذا بخورد

نسخه دوم اعصاب و روان

سنبل الطیب 30گرم

گل گاوزبان ۲۰ گرم

بادرنجبویه 30 گرم

بهارنارنج ۲۰ گرم

همه را با هم نیمکوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با دو لیوان آب دو دقیقه بجوشانید نیم ساعت دم بکشد صبح ، ظهر و شب یک تا دو استکان ۲۰ دقیقه قبل از غذا یا یکساعت بعد از غذا میل کنید

نسخه سوم اعصاب و روان

سنبل الطیب ۳۰ گرم 

گل گاوزبان ۲۰ گرم 

بادرنجبویه 20 گرم 

بهار نارنج 20 گرم 

بابونه 20 گرم 

علف چای ۲۰ گرم

همه را با هم نیمکوب کنید دو قاشق غذاخوری از دارو را با دو لیوان آب دو دقیقه بجوشانید نیم ساعت دم بکشد صبح ، ظهر و شب یک تا دو استکان ۲۰ دقیقه قبل از غذا یا یکساعت بعد از غذا میل کنید.