فروردین ۲۰, ۱۳۹۷ معجزه زغال اکتیو

معجزه زغال اکتیو!!!

زغال اکتیو

به نظر حکیم کرد وقتی که از یک روز پرمشغله به خانه برمی گردید احساس می‌کنید که نیاز به روشی دارید تا استرس‌های روزانه را از شما دور کند. شاید رسیدگی به پوست و زیبایی آن به همراه نوشیدن یک ماده سم زدا بتواند به شما کمک کند.

طبق نظر حکیم کرد میتوانیم از زغال اکتیو برای پاکسازی پوست و سم زدایی بدن کمک بگیریم. زغال اکتیو آن زغالی نیست که برای طبخ کباب استفاده می‌شود، بلکه یک نوع زغال است که پیش از این بیشتر در مصارف پزشکی و تصفیه هوا استفاده شده است.
معجزه زغال اکتیو
نوشیدنی زغال اکتیو بدن شما را سم زدایی می‌کند

در طب سنتی برای سم زدایی بدن می‌توانید از زغال فعال استفاده کنید. یک فنجان از این نوشیدنی واقعا برای آرامش، زیبایی پوست و سم زدایی بدن مفید است.
نوشیدنی حاوی زغال اکتیو می‌تواند با اتصال به سموم داخلی بدن سبب خروج آن‌ها شود (خیلی از این سموم سبب بروز جوش‌های سرسیاه در پوست می‌شوند). ضمن اینکه این نوشیدنی می‌تواند به تمیز کردن سیستم گوارش و کاهش نفخ نیز کمک کند.

مواد مورد نیاز برای تهیه نوشدنی «زغال اکتیو»

– ۱ قاشق چایخوری پودر خوردنی زغال فعال
– یک فنجان شیرمغز بادام که شیرین نشده باشد
– یک دوم فنجان آب
– یک دوم قاشق چای خوری پودر وانیل
– یک قاشق چای خوری عسل
– یک قاشق غذاخوری آب لیمو

همه مواد را (بجز آب لیمو) در یک ظرف ریخته و روی حرارت ملایم بگذارید.
این مواد را روی حرارت به مدت ۲ دقیقه هم بزنید تا کف بر روی نوشیدنی ایجاد شود.
نوشیدنی را در فنجان ریخته و به میزان دلخواه به آن آبلیمو اضافه کنید.

معجزه زغال فعال برای زیبایی پوست

حالا در قدم بعدی می توانید از ماسک زغال برای پاکسازی پوست خود استفاده کنید. زغال اکتیو می‌تواند برای پوست شما فوق العاده باشد. زغال اکتیو کار تمیز کردن عمقی حفره‌های پوست را انجام می‌دهد.

به ماسک‌های پوست زغال اکتیو ماسک سیاه نیز می‌گویند این ماسک ناخالصی‌ها را از پوست خارج می‌کند و از بین برنده جوش‌ها و چربی‌های اضافی در پوست است ضمن آنکه با کوچک کردن منافذ پوست، رنگ آن را روشن‌تر نشان می‌دهد.
پودر زغال فعال را با ژل آلوئه‌ورا ترکیب کنید و یک لایه از این ماده را بر روی پوست استفاده کنید و بعد از ۳۰ دقیقه تاثیر آن را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.