اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ ورزش زن خانه دار

ورزشهای یک زن خانه دار

 

ورزشهای یک زن خانه دار

به گفته حکیم کرد یکجا نشستن و تلویزیون نگاه کردن و همچنین ور رفتن با گوشی موبایل امروزه جزوی از زندگی زن خانه دار شده که این امر باعث دوری انها از انجام حرکات ورزشی و یا رفتن به باشگاههای ورزشی میشود. به هرترتیب ناچارید هر روز بخش قابل توجهی از زمان خود را در وضعیت نشسته سپری کنید و این در شرایطی است که معمولا اصول صحیح نشستن روی صندلی و یا فرش را نیز رعایت نمی کنید.

در طب سنتی تکرار و تداوم این وضعیت برای سال های متمادی آسیب های جدی فیزیکی را متوجه سلامت انسان می کند و این چالشی است که نمی توان به سادگی آنرا نادیده گرفت. اما در این شرایط چه راهکارهایی را برای حفظ سلامتی یک زن خانه دار می توان مدنظر داشت؟!

به گفته حکیم کرد قطعا نمی توانیم تغییر کلی شرایط زندگی را به عنوان یک راهکار برای سلامتی زن خانه دار مدنظر داشته باشیم زیرا در شرایط اقتصادی روز قطعا آسیب فیزیکی و مشکلات سلامت را به گرفتاری های ناشی از تغییرات هزینه بر ترجیح می دهیم! بنابراین بهترین و البته ممکن‌ترین راه حل توجه به نرمش های سبک و علمی است که بدین منظور توسط درمانگران طب سنتی مدنظر قرار دارد. از این رو، در مطلب امروز تعدادی از حرکت های ورزشی مناسب محیط کار را با هم مرور می کنیم. ناگفته نماند انجام منظم این حرکت های ورزشی نه تنها سلامت جسم را تضمین می کند بلکه نقش و اثر مهمی در کاهش فشارهای عصبی و استرس خواهد داشت.

 

ورزش‌هایی زن خانه دار (+تصاویر)

 

 

ورزش‌هایی زن خانه دار (+تصاویر)

ورزش‌هایی زن خانه دار (+تصاویر)

ورزش‌هایی زن خانه دار (+تصاویر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.