4 asl chrbi sozi
4اصل چربی سوزی

4اصل چربی سوزی

به گفته حکیم کرد بی شک برای هر کاری راه و شیوه ی درست و اصولی آن است از جمله چربی سوزی. برای چربی سوزی اصولی باید اقداماتی را به ترتیب انجام دهید تا به سرعت و کاملا صحیح پاسخ چربی سوزی را دریافت کنید.

جای هیچ سوالی نیست که چربی سوزی، یک پروسه ی 24 ساعته است. برای اینکه آتش درونتان را شعله ور نگه دارید، باید در طول روز هر دو سه ساعت یکبار چیزی بخورید. نه تنها این، بلکه باید در هر زمان، غذای مناسبی را انتخاب کنید تا متابولیسم بدنتان دور برداشته و سیکس پکتان آماده ی نمایان شدن بشود.

4 asl chrbi sozi

چربی سوزی اصولی با چند اقدام مهم

طب سنتی می گویند که در ۴۰ سالگی بدن شما ۱۰۰ تا۳۰۰ کیلوکالری کمتر از هنگامی‌که ۳۰ سال داشتید می‌سوزاند، اما شما می‌توانید با رعایت برخی نکات این چربی‌ها را سریع‌تر بسوزانید و وزن ایده‌آلی داشته باشید.

۱- چربی سوزی اصولی با تمرین های هوازی

در هفته سه بار تمرین هوازی را به مدت 30-20 دقیقه در هر جلسه انجام دهید؛ مانند پیاده روی ، دو ، دوچرخه سواری‌. نکته مهمی که باید بدانید این است که یک شکم صاف در آشپزخانه ساخته می‌شود پس مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنیم، رژیم غذایی مناسب است ، شما می‌توانید تمرین هوازی را صبح زود، روز‌های غیر تمرینی یا بعد از تمرین با وزنه خود انجام دهید.

۲- چربی سوزی اصولی با مصرف پروتئین کافی

در روز حداقل ۱۰۰ گرم پروتئین مصرف کنید ، پروتئین باعث حفظ ، ترمیم و ساخت بافت های ماهیچه ای‌ می شود.

۳- چربی سوزی اصولی با مصرف چربی‌‌های سالم

حدود ۲۰ درصد از کالری مصرفی روزانه شما از چربی‌‌های سالم مانند مغزهای آجیل و … باشد؛ چربی‌‌های سالم برای کارکرد مناسب هورمون ها ، مغز، چربی‌ سوزی ضروری است.

۴- چربی سوزی اصولی با پرهیز از کربوهیدرات و قندها

از مصرف شکر سفید و آرد سفید به طور کامل بپرهیزید و به جای آن ها از  جو، میوه‌ها و سبزی ها استفاده کنید.