• پکیج سنگ کیسه صفرا

  کیسه صفرا، اندام کوچکی واقع در ناحیه پایین کبد است. کیسه صفرا با ذخیره صفرا و ترشح آن درون روده کوچک هنگام ورود غذا به فرایند هضم و گوارش کمک می‌کند. صفرا مایعی تولید شده در کبد و تشکیل شده از چند ماده مانند کلسترول، بیلی‌روبین (مواد رنگدانه‌ای صفرا) و نمک‌های صفراوی است

  مشاهده محصول
 • کرم بیوتی لوپ

  کرم بیوتی لوپ مراقبت و سفیدکنندگی فعال به پوست ظاهری روشن و درخشان می دهد. رنگدانه های پوست را کاهش می دهد و رنگ چهره را روشن می کند. فرمول غیرچسبناک این محصول با عناصر مفید مرطوب کننده اش پوست را نرم و لطیف می کند.

  مشاهده محصول
 • پکیج حسن ترک

  کرم حسن ترک و صابون حسن ترک Husn Turk محصولی بسیار قوی و بسیار موثر جهت از بین بردن جوش ، لک ، جای جوش های قدیمی و اسکار ها ، روشن کننده پوست و شفاف کننده میباشد .

  این کرم و صابون یک تفاوت با کرم صابون گوری و گلدن پرل را نیز دارا میباشد .

  تفاوت آن در آن است که دوز آکوارین این کرم صابون نسبت به سایر کرم ها کمی بیشتر است و برای پوست هایی با لکه های عمقی استفاده میگردد .

  جهت از بین بردن جوش ، لک ، جای جوش های قدیمی و اسکار ها ، روشن کننده پوست و شفاف کننده میباشد .

  مشاهده محصول
 • پودر مرباخ

  پودر مرباخ ترکیبی کاملا گیاهی با فرمولاسیون اختصاصی است و میزان تاثیرگذاری آن برروی بیماران کاملا به اثبات رسیده است.

  مواد تشکیل دهنده این پودر، گیاهان ختمی، مرزه، گلباد و بامیه میباشد.

  مشاهده محصول
 • علک

  علک از درمان های اساسی زخم معده و اثنی عشر، مسهل و پاک کننده ی پرزهای معده و روده ها و از زیره موها و هر شی دیگر و از داروهای ضد عفونت خصوصا با عرق سه دانه ی شفا، کاهنده ی سریع فشار خون و خوشبو کننده ی نفس (به دلیل تربانتین خوراکی آن) و موثر در درمان بواسیر

  مشاهده محصول

آموزش های طب سنتی در کانال حکیم کرد

عطاری حکیم کرد

عطاری حکیم کرد در سال 1392 با توجه به دریافت مجوزهای قانونی لازم در شهر کرمانشاه افتتاح گردید مجموعه عطاری حکیم کرد که شامل قسمتهای تحقیقاتی،تولید و فرآوری گیاهان دارویی میباشد تمام تلاش خود را نموده که در چارچوب قوانین و مقررات مصوب سازمان غذا و دارو نسبت به ارائه خدمات به مشتریان عزیز در سراسر کشور اقدام نماید.