روش‌های ارسال سفارش

در فروشگاه اینترنتی عطاری حکیم کرد در روزهای عادی , سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه , برحسب روش و محل دریافت سفارش ,  زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد  طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد. عطاری حکیم کرد با شرایط ارسال سریع ‌ ,لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم خواهد آورد .

 

شهر کرمانشاه :

سفارش‌ها در شهر کرمانشاه توسط پیک فروشگاه صورت میگیرد . همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد .

 

سایر شهرستانها و استان ها :

زمان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت می شوند , ۳-۵ روز بعد است . سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه ,  جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ,  در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 

نکات قابل توجه  :

– هزینه ارسال برای سایر شهرها 8 هزار تومان است.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور , در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا , اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ,  رستوران , هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل , دقیق و قابل استناد باشد.

–پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر کرمانشاه در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به اداره پست , زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.